Koniec promocji za:
dni
godz.
min.
sek.

Droga Świadomego Fryzjera

Przykładowe materiały

Czym jest Droga Świadomego Fryzjera?

To prawdziwy Netflix branży fryzjerstwa! Serio! Ale do rzeczy… to seria szkoleń podzielonych na kilka segmentów (od koloryzacji, przez strzyżenia i kształtowanie brody, na personalizacji i obsłudze klienta kończąc), dzięki którym z jednej strony uporządkujesz fundamentalną wiedzę, z drugiej zrealizujesz marzenia o tworzeniu własnych kolekcji fryzur i niesamowitych metamorfozach. Mówiąc wprost: poznasz ścieżkę do tego, aby zostać prawdziwym profesjonalistą lub edukatorem. Jak pewnie się domyślasz, to wszystko przełoży się na Twoje zarobki i budowanie profesjonalnej marki osobistej.

Czy Ty także masz czasami dosyć:

Poczucia, że nie uwalniasz 120% swojego potencjału i kreatywności?
Faktu, że każda akademia posiada inny fundament wiedzy fryzjerskiej, a Ty przez to masz wrażenie, że “nie ogarniasz”?
Niepewności, czy uda Ci się zadbać o odpowiednią atmosferę w pracy z klientem, czy złapiesz z nim “flow”?
Zastanawiania się, czy klient będzie zadowolony z Twojej propozycji i jej finalnego efektu?
Reklamacji, poprawek i pretensji ze strony osób siadających na Twoim fotelu?
Nudy w zawodzie, wykonywania non stop powszechnie modnych fryzur i koloryzacji?

A gdybym powiedział Ci, że:

program odpowiada 12 2-dniowym szkoleniom stacjonarnym 

zaczniesz tworzyć modne fryzury, podkreślające atuty i urodę klientów

przerobisz wiele różnorodnych przypadków, dzięki czemu Twoja wiedza będzie ugruntowana w doświadczeniu i dopiero wtedy naprawdę zrozumiesz teorię

wejdziesz na zupełnie nowy poziom – Twoja praca stanie się prawdziwą fryzjerską sztuką, a nie tylko rzemiosłem

otrzymasz gotową mapę umiejętności rozłożoną w czasie, dzięki czemu krok po kroku będziesz zdobywać nowe kompetencje.

zainspirujesz się nowoczesnymi rozwiązaniami, odnajdziesz harmonię między pięknem a awangardą

co miesiąc otrzymasz nowe treści = stały rozwój i dawka inspiracji bez presji czasu (pracujesz i działasz w swoim tempie)

Jak bardzo taka wiedza byłaby dla Ciebie wartościowa?

Droga Świadomego Fryzjera działa podobnie jak Netflix. Logujesz się raz i nie musisz pamiętać o płatnościach. Korzystasz tak długo, jak potrzebujesz. Ty decydujesz!

Czy jest inna droga?

Pewnie, że tak! Możesz pracować tak, jak do tej pory, uzyskując takie same rezultaty, zastanawiać się, dlaczego klienci chętniej wracają do Twojej konkurencji oraz pracować w poczuciu monotonii i stagnacji (osobistej i finansowej). Możesz także zainwestować w swój rozwój (to droga, którą ja wybrałem kilka lat temu), a umiejętności, inspirację i praktyczną wiedzę, jaką otrzymasz przełożyć na wizerunek eksperta swojej profesji. Decyzja należy do Ciebie.

Dlaczego akurat w takiej formie?

Korzystasz z materiałów edukacyjnych tak długo, jak tylko potrzebujesz

Cykliczna dawka wiedzy, która rozszerza Twoją perspektywę
Masz możliwość wykupienia pakietu na 6 lub 12 miesięcy
Miesięczna opłata, zamiast jednego, większego wydatku
W całym programie Droga Świadomego Fryzjera nie ma ani jednego sponsora, dlatego prezentowane produkty są kosmetykami, których rzeczywiście używam każdego dnia w swojej pracy.

Zerknij do środka i sprawdź, czy to coś dla Ciebie

Specjalnie przygotowany program na prostej w obsłudze platformie pozwoli Ci ogarnąć teoretyczny chaos w głowie, uporządkować wiedzę i zbudować trwałe nawyki.

Każde zagadnienie jest pokazane krok po kroku, z uwzględnieniem najmniejszych detali.

Obiecuję, że po przejściu całej ścieżki materiałów wideo zaczniesz odważnie realizować swoje pomysły i artystyczne wizje, nauczysz się, jak pracować z klientem oraz poznasz sposób na dalsze rozwijanie swojego warsztatu.

Poznaj ścieżkę intensywnej edukacji

Wybierz miesiąc, aby poznać tematy lekcji

I co dalej?

Szczegółowy plan pojawi się wkrótce, jednak możesz spodziewać się Inspiracji, dzięki którym zbudujesz lub udoskonalisz nawyki, które pomagają w codziennej pracy fryzjera.

Dodatkowo do współpracy zaprosiliśmy wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy, którzy edukują zgodnie z ideologią naszej pracy. W formie inspiracji zaprezentują fryzury pokazowe.

Dodatkowo możesz spodziewać się osobnego materiału dotyczącego szkoleń indywidualnych lub salonowych. W ich zakres będą wchodzić:

  • konsultacje dotyczące rozwoju Twojego biznesu.
    Wspólnie z całą ekipą pomożemy Ci stworzyć strategię rozwoju Twojej firmy, aby być numerem 1 w swoim mieście. (Masz gwarancję, że nie podejmiemy w tym zakresie współpracy z innymi salonem w Twojej okolicy).
  • szkolenia związane z przerobieniem dowolnego tematu fryzjerstwa dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.

Podsumowanie:

Każdy segment modułu jest drogą, która pozwoli dołożyć kolejną cegiełkę do Twojego rozwoju. Jedyne, czego potrzebujesz to konsekwencja i systematyczne wdrożenia, dlatego każdego miesiąca otrzymasz dostęp do 3 lekcji online.
Dlaczego akurat w ten sposób? Ponieważ wiem, że zbyt duża ilość wiadomości bywa przytłaczająca, budzi frustrację, niezadowolenie i zbędną presję. To nie jest wyścig, tylko proces, dzięki któremu każdego dnia wprowadzasz drobne zmiany, niezależnie, czy jesteś na początku swojej drogi, czy też masz spore doświadczenie w branży. Wierzę, że w ciągu roku pracy z naszą platformą zbudujesz kompletną wiedzę i doświadczenie w zakresie strzyżeń damskich, męskich oraz rozjaśniania, a także dowiesz się, jak konsekwentnie rozwijać swój warsztat jak prawdziwy profesjonalista.
Dzięki uczestnictwu otrzymasz 10% rabatu na wszystkie szkolenia stacjonarne w CutCut, o których będziesz dowiadywać się jako pierwszy!
Droga Świadomego Fryzjera to zasady i narzędzia, które działają jak prawa fizyki – zawsze!

Cała twoja wiedza i nowe kompetencje poparte certyfikatem

Po przerobieniu całego kursu otrzymasz certyfikat, który będzie potwierdzał zdobyte przez Ciebie nowe umiejętności.

Cześć!
Nazywam się Piotr...

Z branżą fryzjerską jestem związany od 14 roku życia. W ciągu ostatnich 5 lat wydałem 500 000 zł na swoją edukację. Uczę się od najlepszych! – od ponad 4 lat zgłębiam filozofię londyńskiej akademii uznawanej za najbardziej wybitną na świecie. Prowadzę 2 salony fryzjerskie w Poznaniu. Stworzyłem kolekcję fryzur “Hair Gravity”, a także współpracowałem przy tworzeniu kolekcji dla marki Sebastian Professional jako 1 z 12 fryzjerów w Polsce.

Jestem pierwszym w Polsce inicjatorem nowoczesnej idei edukacji online. Edukacji zgłębiającej dziedzinę świadomego fryzjerstwa, opartej na wiedzy dotyczącej schematów psychologicznych naszych codziennych zachowań. Dzięki tym rozwiązaniom moi klienci wprowadzają trwałe zmiany i nową jakość do swojej codziennej pracy.

Poznaj opinie osób, które systematycznie korzystają z moich szkoleń i wiedzy:

Dziś jest ten dzień, gdy decydujesz, czy Droga Świadomego Fryzjera jest dla Ciebie. Pomogę Ci uporządkować wiedzę, rozwinąć warsztat i wyznaczyć kierunek Twojej drogi do stania się ekspertem światowej klasy.

Droga Nowoczesnego Fryzjera

To jak? Planujesz nadal wykonywać swoją pracę w dokładnie taki sam sposób, czy już dziś stawiasz na rozwój i zaczynamy wspólną drogę edukacyjną?

2380

zł brutto
/ rok

1230

zł brutto
/ rok
Sprawdź kod rabatowy: czerwiec12

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Kurs to zbiór materiałów wideo umieszczonych na platformie VOD podzielonych na konkretne lekcje. Po opłaceniu otrzymasz na swój adres e-mail dane do logowania.
Nie. Każdego miesiąca otrzymasz dostęp do kolejnych materiałów wideo. Zależy mi na tym, aby każdy na spokojnie mógł przerobić materiał, a zdobytą praktyczną wiedzę wdrożył do swojej pracy.
Program to sam konkret, praktyczna wiedza i materiały wideo z pracy. Wszystkie zagadnienia omówię krok po kroku, ze zwróceniem szczególnej uwagi na pozornie nieważne detale. Warto tę wiedzę od razu wdrażać „na gorąco”.
Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz login i hasło do platformy i możesz przystąpić do realizowania materiałów.
Tak. Całość jest przygotowana w taki sposób, aby zarówno osoby z dużym doświadczeniem mogły doszlifować swoje umiejętności, uporządkować podstawy jak i osoby, które mają kilka lat doświadczenia i chcą rozwijać kompetencje na topowym poziomie.
Tak! Bez obaw – platforma jest naprawdę prosta i intuicyjna w obsłudze. A w razie trudności, zawsze jestem po drugiej stronie. 😉

To zależy od Ciebie. Dostępne są opcje: 6 miesięczna i roczna (po 365 dniach możesz przedłużyć swój dostęp). Tak długo, jak zdecydujesz się korzystać z  platformy, tak długo będziesz mieć dostęp do wiedzy. Pamiętaj, że z każdym kolejnym miesiącem będą pojawiały się nowe materiały.

Płatności możesz dokonać przez sklep online, na który zostaniesz przekierowany ze strony sprzedażowej. Płatności obsługujemy przez PayU oraz Stripe.

Do końca promocji pozostało:
dni
godz.
min.
sek.

Wszelkie prawa zastrzeżone © | Wdrożone przez WBIZNES®