Zapisz się na bezpłatne szkolenie (58 minut)

Droga Świadomego Fryzjerstwa

Poznaj złote zasady strzyżeń i koloryzacji
Spotkanie rozpocznie się
ZARAZ PO ZAPISIE
Gospodarz programu

Piotr Adaszkiewicz

Z branżą fryzjerską jestem związany od 14 roku życia. W ciągu ostatnich 5 lat wydałem 500 000 zł na swoją edukację. Uczę się od najlepszych! – od ponad 4 lat zgłębiam filozofię londyńskiej akademii uznawanej za najbardziej wybitną na świecie. Prowadzę 2 salony fryzjerskie w Poznaniu. Stworzyłem kolekcję fryzur “Hair Gravity”, a także współpracowałem przy tworzeniu kolekcji dla marki Sebastian Professional jako 1 z 12 fryzjerów w Polsce.

Jak prawidłowo zaplanować koloryzację?

Bywa, że czujesz niezadowolenie z wykonanej pracy? Czas to zmienić! Dobór odpowiedniej techniki, wdrożenie kilku zasad oraz mocne zakotwiczenie koloru pozwoli Ci pożegnać ten problem. Porozmawiamy o tym, dlaczego nakładanie jednego koloru na całe włosy nie zawsze działa, jak wypłukuje się blond i jak uzyskać czystą bazę?

 

Co wpływa na dobór strzyżenia?

Poznasz najczęściej popełniane błędy, jakie pojawiają się w codziennej pracy fryzjerów. Wiesz… czasami jest tak, że na pewne aspekty przestajemy zwracać uwagę, zmieniamy swoje nawyki, a to momentalnie przekłada się na zadowolenie klientów Właśnie dlatego podczas szkolenia omówimy najważniejsze strategie na lepsze wydobycie kształtu fryzur i ich objętości.

 

12 zasad podnoszących Twoje fryzjerskie kompetencje

Niezależnie od tego, czy lepiej czujesz się w koloryzacjach, czy strzyżeniach te zasady na pewno wykorzystasz w codziennej pracy! Porozmawiamy o tym, jak umiejętnie budować swój wizerunek, personalizować usługi, aby stale rozwijać swoje umiejętności. W tajemnicy mogę dodać, że podzielę się kilkoma sumiennie skrywanymi przez CutCut tajemnicami.

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie

odebrać nagranie